X
تبلیغات
زولا
خانه ی کتاب
  
 در مورد کتب و رمان های ایرانی
 
آرشیو
 
1385,02,31
کتاب های جذاب <> رمان های خواندنی

 

امیدوارم بتوانم سهمی در فرهنگ کتابخوانی و معرفی کتاب ایفا کنم .

دستی به قلم ندارم ولی جای جای خانۀ نه چندان بزرگم پرشده از کتاب ، بیشتر کتابهای رمان را دوست دارم ، چون احساس می کنم در عمق نوشته هایش قرار می گیرم .

اجازه بدهید به معرفی کتاب بپردازیم که از هر چه بگذریم سخن دوست خوشتر است .

شاهدخـت سرزمیـن ابدیت

این کتاب نوشتۀ  آرش حجازی و توسط انتشارات کاروان به چاپ رسیده ، داستان بر گرفته از سه موضوع مختلف است که به یکدیگر مرتبط شده و خواننده را مجذوب خود می کند و چون داستانهای هزار و یک شب خواننده را به ادامۀ داستان دعوت می کند .

شـب عروسـی من

رمان نوشتۀ شهـره وکیلی و توسط انتشارات پیـکان به چاپ رسیده ، داستان پیام آور رنج هائی است که از دیروز به امروز پیوند خورده و به رضایت منتهی گشته و خواننده را به تعمق وامیدارد .

اگـه همـصدام بودی

داستان نوشتۀ شیـوا نبـوی و توسط انتشارات دارینـوش به چاپ رسـیده است ، علیرغم نام نه چندان زیبای کتاب که هیچ رغبتی در انسان ایجاد نمی کند که آنرا بخواند ، داستان بسیار جذاب ، گیرا و تاثربرانگیز است و با به پایان رسیدن کتاب برای لحظاتی محصور افکار نویسنده می شوی .

صـبـورا

نوشتـۀ ناهید مختاری و توسط انتشارات دستان به چاپ رسیده ، توصیه می کنم آنرا بخوانید ، گیرائی خاصی دارد و قابل لمس است .

هفـت آسمـان عشـق

کتابی است از رـ اعتمادی و توسط انتشارات شادان به چاپ درآمده ، کتابی است عاشقانه و حکایتی از قصۀ مکرر عشق با بیان خاص و عاشقانۀ نویسنده ، خواندن آنرا به جوانان و ره یافتگان گذر عشق توصیه می کنم .

خــواستگاری یـا انتخاب

نوشتۀ م ـ مودب پور و توسط انتشارات نسـل نواندیش به چاپ رسیده است ، داستانهای مودب پور و قلم گیرای او نسل جوان امروز را برانگیختـه و دیدگانشان را منتظر نگه داشته ، بدون اغراق او محبوب ترین نویسندۀ این نسل بشمار میرود .

چشـمهای سرگـردان

کتابی است از فریده نجفـی و توسط انتشارات شـادان به چاپ رسیده ، آشفتگی های ذهن را بر دل سپید کاغذ نگارده و خواننده را در بهت این سوال نگاه داشته که این تقدیر است یا زندگــی

هنـگامـه سالهای گمشـده

نوشتۀ اعظـم توکلی و توسط آوای رعـنا به چاپ رسیـده ، حکایتی است از سنت شکنی ها که شاید خواستگاه بسیاری از انسانها بخصوص نسل جوان باشد .

الــهه نــاز

کتابی است از مـریم اولیائـی که توسط انتشارات پیـکان به چاپ رسیده ، کشش و جذابیتی خاص صفحات کتاب را دربرگرفته و خواننده را با خود به عمق داستان می کشاند .

وقـت تقصیـر

نوشتۀ محمد رضا کاتب که توسط انتشارات نیـلوفر به چاپ رسیده ، کتابی است متفاوت با نثری مخصوص که دوستداران خاص خود را دارد و با اینکه ملموس نیست اما بسیار خواندنی است .   

   

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 68086


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
::زخمـــــــــــــــــــه::<<< به باور رسیدن>>>